Banese me qera kati i pare 110m2 e mobiluar

Jepet me qera nga: banese 18 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e re e pa banuar me pare,gjindet ne bregun e diellit ,kompleksi Fitorja. Eshte 110m,ka sallon me taras,kuzhine,2 banjo,3 dhoma gjumi ,shpajz dhe koridor te mjaftueshem, eshte e mobiluar dhe ka Kushte shum te mira per jetese. Kompleksi eshte mjaft i rregullt me uj rrym pasterti ne nivel. Banesa gjendet ne katin e pare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim