Banese me qera mbrapa Teatrit - 280 Euro

Jepet me qera nga: Shpetim 06 Pri 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Mustafa Kruja
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te xhamia "4 Llullat" apo saktesisht mbrapa bankes KEP ne rrugen Mustafa Kruja.

Banesa ne fjale eshte ne katin e 4, por ka lift pasiqe objekti eshte i ri, ka siperfaqe 70 metra katror e gjitha e mobiluar.
Posedon 1 dhome gjumi me krevat 2-sh, 1 dhome tjeter me krevat 1-sh, sallonin dhe kuzhinen, banjo, nje pjese te vogel qe perdoret si "shpajz" dhe ballkonin.

Leshoj banesen vetem per familjare (e preferuar çift) dhe nderkombetare.

Marreveshja duhet te jete patjeter me kontrate afatgjate.

Per kontakt: 049/334-876; 044/334-878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim