Banese me qera ne "Sante"-Dardani, Prishtine.

Jepet me qera nga: rezarta 28 Jan 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: "Dardania", Bl=1,
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshojme banesen me qera, e cila eshte e mobiluar plotesisht ne zonen e "Santese" Prishtine dhe komode per familje. Mund te na kontaktoni ne numrin mobil 044-123490.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim