Banese me qera ne Arberi

Jepet me qera nga: Rizah 06 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Arberia
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera (86 m2), ne lagjen Arberia, shume afer stacionit te trenit ne Prishtine.Banesa ka dy dhoma gjumi dhe sallon te madh me kuzhine, banjo,korridor dhe terrace te madhe. Kati i dyte. Ka pamje shume te mire mbi qytetin.Eshte komplet e mobiluar. Cmimi eshte 350 euro. Jepet vetem per familjare. Eshte e lire prej 1 Mars 2016.
Mund te telefononi ne cdo kohe ne tel.044 231824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim