Banese me qera ne B.Diellit

Jepet me qera nga: Bekim 20 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne B.Diellit te furra "Qerimi 1"
banesa ka nje dhome te ndejes me kuzhine, dhomen e fjetjes, koridori dhe banjoja. Ështe e mobiluar dhe ka te gjitha pajisjet e kuzhines. Ka nxemje qendrore me radiator, per nxemje nuk paguani asgje.
044/ 233 559
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim