Banese me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: duki 10 Mar 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Tre dhoma: - salloni dhe dy dhoma gjumi. Hapesirat tjera ndaras nga dhomat: trepezari, kuzhine, banjo dhe ballkon. Cmimi perfshin shpenzimet komunale perveq rrymes. Tjeter mundesi eshte cmimi 300 Eur dhe shpenzimet komunale (uji, berllogu, nxemja) i merr persiper qiragjija.
Per shiqim thirrni ne telefon.
Cimimi mund te negociohet.
Mund te thirrni ne mobil ose ne viber
+37744153571
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim