Banese me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Agron 14 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Dardania
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Dardania afer parkut, banesa eshte ne katin e dyte, ka dhome dite, dhome fjetje, kuzhine ndaras, tarasem nxemje qendrore dhe uje 24 ore.

Qmimi: 250 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim