Banese me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Adnan 18 Pri 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Bansea ka keter renditje,

2 dhoma gjumi,
kuzhin dhe sallon,
korridor,
banjo, dhe ballkon.

Rryme dhe uje 24 ore, ngrohje qendrore me Termokosin.

Cmimi i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim