Banese me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Adnan 21 Pri 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa leshohet me qera.
banesa ke 2 dhome gjumi,
sallon dhe kuzhin,
korridor,
ballkon, dhe banjo

Rryme dhe uje 24 ore, ngrohje qendrore me Termokos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim