Banese me qera ne Dragodan

Jepet me qera nga: Homes 15 Gsh 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Dragodan, perball amb. Amerikane te re. Banesa gjendet ne katin e 3 dhe eshte e pa mobiluar. Kuzhina kryhet nga pronari ndersa mobilohet me marreveshje.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine,
Dhome gjumi,
Banjo.

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim