Banese me qera ne Lagjen Velania- te Semafori

Jepet me qera nga: Enver Gashi 01 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Velania
Sipërfaqe: 77.10 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ndertesa e sapondertuar. Kati i 1re Siguri e larte, hyrja dhe perdorimi i ashensorit me kartele. Energji elektrike dhe uje 24h. Ka edhe garazhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim