Banese me qera ne Lakrishte Pro Credit Bank

Jepet me qera nga: BLEDI ESTATE 18 Gsh 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Lakrishte afer Pro Credit Bank,banesa gjindet ne katin e 10 lifti punon 24 ore,banesa esht e mobiluar ne tersi dhe ka ket renditje
sallon
kuzhin
dy dhoma gjumi
banjo

Leshohet edhe per studenta-e cmimi 230

o44 880 210 viber
o49 693 053
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim