Banese me qera ne Mati 1

Jepet me qera nga: Valentina Hasani 09 Pri 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Jape banesen me qera per familje ose qift,banesa ka 70m2 eshte e mobiluar e gjitha ka sallonin+kuzhinen ,dy dhoma gjumi,banjo dhe terrace .. Tel:049/666/398 Cmimi: 250€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim