Banese me qera ne Pejton te shkolla Faik Konica

Jepet me qera nga: Homes 17 Sht 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Pejton, te shkolla Faik Konica. Banesa gjendet ne katin e 4 dhe eshte e mobiluar.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine,
Dhome gjumi,
Ballkon,
Banjo.

Agjencia e patundshmërisë - Real estate agency
HOMES

tel: 044/491-708, 045/420-850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim