Banese me qera ne Prishtinë,me marrveshje

Jepet me qera nga: banese 11 Nën 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
IPET BANESA ME QIRA NE PRISHTINE .
BANESA ESHTE TRI DHOMSHE DHE KA KETE ORENDI:
DHOMA E DITES ,DY DHOMA GJUMI, KUZHINA KOMPLET ME ELEMENTE,BANJO DHE SHPAJZIN.
SI DHE HAPSIRE TE MJAFTUESHME NE PARADHOME.
ESHTE NE KATIN E TRETE KA DHE LIFT, UJE DHE RRYME 24 ORE.
GJINDET NE LAGJEN TOPHANE AFER" GRESA "(restauranti i ri).
QMIMI ME MARRVESHJE.
KONTAKT NUMRAT 049 358 192 044 661 136
VIBER 049 358 192.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim