Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Sunaj 18 Sht 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj 6 banesa me qera ne Dragodan.
Secila banese ka nga nje dhome gjumi, sallon, banjo, kuzhine dhe jane te mobiluara.
Çmimi varion nga 170 deri ne 350 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim