Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Shkelzen 26 Sht 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
e jap banesen me qera per studenta ose puntor qmimi per person vetem 50 € as rrymen as ujin ske me pagu banesa gjindet ne Rr UQK s shum afer kafev te vogla dhe ka 2dhoma gjumi me nga 3 shtreter Kuzhinen komplet Banjo dhe Korridor .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim