Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 18 Tet 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne katin e dyte ka dhomen e dites me kuzhine dhe trepezari, nje dhome te dites banjo dhe terrase.
Rryma dhe nxemja paguhen, ndersa uji dhe mbeturinat jo.
Sahit Rexha 044150595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim