Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Rizah 03 Dhj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberia
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera (86 m2), ne lagjen Arberia, shume afer stacionit te trenit ne Prishtine.Banesa ka dy dhoma gjumi dhe sallon te madh me kuzhine, banjo,korridor dhe terrace te madhe. Kati i dyte. Ka pamje shume te mire mbi qytetin.Eshte komplet e mobiluar. Cmimi eshte 350 euro. Jepet vetem per familjare. Eshte e lire prej 1 Janar 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim