Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: byli 07 Dhj 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne qender te Prishtines. Banesa gjendet ne katin e 4. Ka nje dhome te fjetjes, nje dhome te ndejes,kuzhinen ndamas,banjon,koridorin,ballkonin. Eshte komplet e renovuar. Eshte e pershtatshme edhe per zyre sepse kampamje komplet kah sheshi dhe permendorja e Zahir Pajazitit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim