Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: skofiar 27 Dhj 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: xhavit mitrovica
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne Prishtine .,rr,,Xhavit Mitrovica '' ,katii peste ,nr 19 (Lagjja Kasallar ) .Banesa posedon 36 m2 Eshte e mobiluar .Cmimi eshte 180euro.Te interesuarit mund te lajmerohen ne tel.044154902 dhe 044859464.Banesa eshte e lire prej dates 01.01.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim