Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: feridi 04 Jan 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: bill klintoni
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
banes asht erenovume komplet, ka pamje fantastike, dhe esht tersisht emobilume,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim