Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Besa 24 Jan 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira rruges per germi është 90 metra katror ka sallon kuzhin dhe dy dhoma gjumi është komplet e mobiluar kontakti Numri I telit 044.233493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim