Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: arber Sot 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
LEshoj Banese luksoze, posedon sallon me kuzhine, 2 dhoma fjetje ( njera dhome e pamobiluar , mobilohet sipas deshires se klientit) , banjo, korridor,ballkon dhe garazh, Me nxemje qendrore

Kontakt_Viber_WhatsApp
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim