Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Agron 21 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa tek 4llullat rruga bajram kelmendi banesa gjindet ne katin e 2 ka sallon kuzhin 2 dhoma dhe banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim