Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: taulant 21 Shk 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardani
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
LESHOJ GAZIONERE ME BALLKON E RINOVUAR KUZHIN MAQIN LARESE TE ENEVE DHE TESHAVE BANES ME 2 DHOMA E MOBILUAR POASHTU DHE VETEM DHOMA NE LAGJEN DARDANIA WI-FI QMIME TE ARSYSHME TE DHOMAVE DHE BANESES GAZONERJA 200 EURO extra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim