Banese me qera ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 26 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshojm me qira banesen kati i -I- lagjja Bregu i Dilellit afer furres Qerimi 1 banesa ka dhome gjumi, salllon dhe kuzhin, shpaiz,wc gjithashtu dhe wifi free. Banesa eshte e pershatshme per 5 baneues
Çmimi 250euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim