Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Avni 28 Shk 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine, Agim Ramadani-Prapa Fakultetit Ekonomik
Sipërfaqe: 32 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj garsonieren me qera, e cila gjendet prapa Fakultetit Ekonomik, ne qender te Prishtines.

Banesa posedon kushte per banim dhe studime,eshte e pershtatshme per 2 deri ne 3 persona.
Posedon 3 shtreter, kuzhine, banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim