Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Alush 03 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: E30 /3A/12
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma eshte e mobiluar dhe gjendet ne ulipan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim