Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: avdi 18 Mar 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellt II OBJ.3/22
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
JAP BANESEN ME QERA, E MOBILUAR 2 DHOMA DHE KUZHINE KATI I TRETE.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim