Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fatime 30 Maj 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rr.Tahir Zajmi nr .5 Prishtinë
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.Banesa gjindet mrapa stacionit të autobusëve ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim