Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: ba 26 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: L. Dardani
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 56m2 dhe e mobilar, ajo posedon nje dhome te fjetjes, sallon, banjo, kuzhina dhe 2 ballkone,
Banesa saktesisht gjindet afer marketit "Marsi", perball me studion e bukurise "Passion".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim