Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Selman 02 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bregu i Diellit, bll VII,hy 2, nr 16
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira nje dhome + kuzhina, shpajz,banjo dhe dy terasa.Komplet e mobiluar, me parking.Adresa Bregun e Diellit, Bll.VII. hy2, sip.40m2. Nr. 044/115-570.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim