Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: rrahmani 03 Pri 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: ulpian
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen nje dhomshe me qira. Banesa gjendet ne ulpian gjegjesisht afer fontanes ne katin perdhes dhe eshte e mobiluar. nr. i tel. 044228659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim