Banese me qera ne Prishtine 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit 24 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhomen e dites dhe kuzhinen me trapezari dhomen e fjetjes ,banjo ,ballkon .Banesa gjendet ne kaatin e 2 . Ne qmim 250 euro perfshihen edhe mbeturinat dhe uji, ndersa rryma dhe nxemjet nuk perfshihen.
2 ing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim