Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: banesa 24 Gsh 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
leshoje banese me qira ne dardani,kurrizi.
Banesa ka 2 dhoma e nje kuzhine dhe eshte e nobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim