Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Miradije 17 Gsh 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpianan C15 hyrja 8 nr 7
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Ulpiana ne katin e2-te, Perbehet nga:
-salloni me terase (me pamje kah stadiumi dhe parku i femijve),
- dhome gjumi me pamje kah parku i femijve,
- kuzhine me shpajze dhe terase me pamje kah stadiumi tjeter i lojrave,
-Koridori eshte mjafte i madhe ,
-banjo me hapsine te mjaftueshme ( Wc, kade per larje, rrobalarse)
Preferohen familjet per te banuar, (bashkshortet me femije)! Cmimi me marrveshtje Kontakti 044115090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim