Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Advan Zena 17 Gsh 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lshojm Banesa Me qera te cilat gjinden ne Prishtin ne rrugen Lidhja E Prizrenit rruges per te tregu i gjelbert...Shtepia eshte 3 kat banim qdo kat e ka 1 banes kshtu qe per momentin vetem 2 banesa i lshojna sepse jon te lira kati i 2 dhe kati i 3 ndersa i 1 eshte i nxanen banesa e katit te 2 dhe 3 jan te njejta dhe ne banes gjindet nje koridor ne mes nje banjo komplet nje dhom e fjetjes nje kuzhin dhe nje dhom e dites per informata me te hollsishme ne numrin e telefonit +37744291546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim