Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Banesa 18 Gsh 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tek Sllovenia e Sportit , Ne Qender
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshoj Banesen me Qira . Banesa gjendet tek Sllovenia e Sportit Ne Prishtinë . Banesa është e mobiluar dhe ka gjitha kushtet . Tv Plazma , Internet , Ashensor , Ka tri dhoma + salloni me kuzhinë per me shume informata telefononi ne nr 045688496
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim