Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Elmir 06 Tet 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Prishtine ne lagjen Ismail Dumoshi nr 6 ne afersi te Hamburger ABA dhe shkolles Sami Frasheri.Banesa ka 1 dhome gjumi,1 dhome dite me kuzhin 1 banjo dhe 1 teras,Posedon nxemje qendrore individuale,uje dhe rryme 24h..Eshte e mobiluar teresisht dhe leshohet per here te pare me qera.Banesa eshte ne katin e 1...Per me shume info ne +37744431533
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim