Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Arlinda 23 Gsh 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Garibaldi/ perballe Grandit
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne qender te Prishtines ne katin e dyte perballe Hotel Grandit. Banesa eshte 64m2 ka dy dhoma, kuzhine 2 ballkona nga te dy anet dhe nje banjo.E pershtatshme per zyre.
Cmimi sipas marrveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim