Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Armir 24 Gsh 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te banesat e royalit
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne katin e pare. 1 dhome gjumi, salloni me kuzhine te madhe, nje koridor dhe banjo, e mobiluar dhe e gatshme per banim + terasa e madhe 24 metra.
Numrat kontakt 044 121 696 dhe +377 44 587 389 edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim