Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Emrush 29 Gsh 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lordi Bajron
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Lordi Bajron, lagjia Muhaxhereve. Eshte e mobiluar ,ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo. Uje dhe rryme 24h. Ju mirpes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim