Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fadil 30 Gsh 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne bulevardin Bill Clinton
Banesa eshte e mobiluar dhe shume e pershtatshme per qifte
Ndodhet ne katin e 6 lifti punon
Banesa posedon dhome te fjetjes dhome te pritjes e cila poashtu mund te shfrytzohet per fjetje kuzhinen ballkonin shpajzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim