Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Beqir 19 Sht 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen e mobiluar dy dhomeshe 40 m2. Banesa gjindet ne qender afer qendres per regjistrimin e kerreve apo fillimi i kafeve te vogla. Perballe ish bankes se Lublanes.
Ka dhomen e ndejes, kuzhinen, dhomen e fjetjes dhe banjo. Kati i katert.

Qiraja 200 euro. Vajzat kane perparesi.

Tel. 044 163 594
049 201 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim