Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: f.a 04 Sht 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj dy banesa me qira ne b.e diellit,njera dy dhomeshe dhe tjetra tredhomeshe.Kati i pare.Qmimi 230 dhe 200 euro.
tel.044 330 770.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim