Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: ibra 13 Sht 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: dardani prishtine
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
ipet banesa me qera ne lagjen dardania te bashksia e 3 lokale,banesa ka dhomen e dites,dhomen e gjumit,kuzhinen,koridor,teras,banjo,banesa eshte ne katin e 9 dhe posedon liftin e madh 24 ore me servis,qmimi eshte 200 eu per muaj qeraja.....per qdi inf.ne tel.044228891
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim