Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Granit 19 Nën 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera te parku i qytetit , banesa eshte ne gjendje te rregullt ndertim i ri katin e dyt, sallon dhe kuzhin, dy dhoma gjumi, banjo , shpajz, ballkon, tv plazma , wiffi , fitnessi ne katin perdhes life fitness
Kontakt viber +38649808585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim