Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Valmir 03 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne dardani:
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
Banjo dhe ballkon
Cmimi 320€ . Numri +377 45 27 92 34
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim