Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: fehmi 07 Nën 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ulpijan
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen 2 dhomeshe te Mozarti,afer shkolles Hasan Prishtina.
Banesa eshte e mobiluar dhe ka dhomen e gjumit me shtrat per qift ,se bashku me ormaret percjelles, ka dhomen e dites te mobiluar,koridorin me trepezari, guzhinen me elementet percjellese dhe banjon.
banesa ka dere te blinduar ,kabllovik dhe internet.
Banesa ka nxemje qendrore te cilat ngrohin me kapacitet te plote gjate sezonit dimeror.
Banesa leshohet me qera per kohe te gjate dhe preferohet per familjare.
Cmimi i qerase per muaj eshte 230euro, nese pagesa behet cdo 3 muaj cmimi eshte 220 euro,Nese pagesa behet per 6 muaj cmimi eshte 210 euro per muaj.
Te gjitha informatat ne viber ne tel +38766846434 ose ne tel 044 550 067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim